Srpen 2012

8 řada - VÍTĚZKA

12. srpna 2012 v 21:52 Summer-wood 3
Čekala jsem a čekala, ale nic .... pořád po celou dobu vedla Keira Knightley,
tak jsem se rozhodla, že to už ukončím.
...................................................................................................................
Takže naše vítězka je velmi známá herečka

KEIRA KNIGHTLEY :D

Doufám, že jste všichni spokojený a že se těšíte na její složku celou o ní :D
A doufám, že budete nadále (jako do teď) hlasovat.Jaslene Gonzalez

4. srpna 2012 v 20:29 Amerika hledá topmodelku 8
-narozena 29. května 1986
-"Každá holčička má sen stát se něčím. Moje rodina věří ve snu stejně jako já. Myslím, že ukazuji všem mladým ženám,že pokuď máte sen, tak běžte za ním. I já za ním šla a teď jsem další Americká topmodelka."
-Jaslene Gonzalez se narodil v Puerto Rico a vyrůstala v Humboldt Park, Chicago
-navštěvovala Notre Dame High School pro dívky na severozápadní straně Chicaga


11. episoda

4. srpna 2012 v 20:19 Amerika hledá topmodelku 8
Je tu další finále, jako vždy se dívky utkají v reklamě na Covergirl. Do finle se nedostala Rene, která na fotkách vypadá starší než doopravdy je. Zbývající dvě dívky absolvovaly módní show, které se zůčastnila také Caridee z minulé řady. Po dlouhém uvažování porota rozhodla že vítězkou se stává Jaslene.


Jaslene

Natasha

ReneTyra s vítězkou

10. episoda

4. srpna 2012 v 20:18 Amerika hledá topmodelku 8
Poslední čtyři dívky navštívily místní domorodce, kteří je učily jejich tance. A na dalším focení má každá dívka vyjádřit sama sebe, právě pomocí domorodých tanců, které se naučily. Při rozhodování kdo vypadne se jednalo mezi Natashou a Dionne, nakonec porota dala šanci Natashi, protože měla pocit že se zlepšila víc než Dionne.


Dionne

Jaslene

Natasha

Rene

9. episoda

4. srpna 2012 v 20:16 Amerika hledá topmodelku 8
V tomhle díle tradičně jako v každé řadě dívky absolvovaly pohovory v různých modelingových agenturách po celém Sydney, a měly na to určitý čas. Natasha a Brittany nedokázaly splnit úkol včas a byly diskvalifikované. Nejlíp úkol splnila Jaslene. V dalším focení dívky pózovaly v plavkách, a to dvěmi způsoby. Za prvé měly fotit pro časopis pro dámy a za druhé pro časopis pro pány. Porota si chválila Jasleniny pózy, ale byli sklamaní z Dionne. Nakonec však vypadla Brittany, které porota vyčítala, že nestihla obejít všechny castingy.

Fotky-pro-časopis-pro-pány

Brittany

Dionne

Jaslene

Natasha

Rene

Fotky-pro-časopis-pro-dámy

Brittany

Dionne

Jaslene

Natasha

Rene

8. episoda

4. srpna 2012 v 20:13 Amerika hledá topmodelku 8
Dívky absolvovaly rychlokurz, jak podávat rozhovory, kde jim radila April z druhé řady. Po té se dozvěděly, že jako v každé řadě pojedou do nějaké módní metropole. Pro 8 řadu to byla Sydney v Austrálii. Hned po příletu na ně čekal malý test - rozhovor. Test vyhrála Natasha a měla možnost být hostem v Tyra Banks show. Na místo focení dívky dnes natáčely reklamu na Covergirl. Porota byla překvapená, že Natasha dokázala změnit svůj ruský přízvuk na australský a Natasha byla pochválena. Vyřazena byla Jael, protože její reklama byla nevýrazná.

OMLOUVÁM SE, ALE VIDEO JSEM NESEHNALA.

7. episoda

4. srpna 2012 v 20:11 Amerika hledá topmodelku 8
Při dnešním focení měly dívky znázorňovat události, které se staly v minulých řadách Amerika hledá topmodelku. Brittany představovala trojčata z dvojčaty ze 7 řady Amandy a Michele, Dionne představovala lesbický polibek s Kim z páté ŕady, Jael znázorňovala mdloby Rebbeci ze čtvrté řady, Jaslene ukradení cereální tyčinky Bre z páté řady, Natasha měla virážku jako Michelle ze čtvrté řady, Renne přestavovla složitý zubní zákrok jako Joanie z šesté řady a Whitney pózovala s Shannon z první řady a přesdstavovala, že nechce fotit nahé fotky. Vyřazena byla Whitney, která nedokáže svou krásu ukázat na fotkách.


Brittany

Dionne

Jael

Jaslene

Natasha

Rene

whitney

6. episoda

4. srpna 2012 v 20:05 Amerika hledá topmodelku 8
Na začátku dalšího dílu se dívky setkaly s Twigy, která jim radila jaké si mají vytvořit pseudonimy. Setkaly se také s mnoha slavnými lidmi, jako třeba 50cent nebo Nicole Richie. Na dalším focení dívky pózovaly z vlastně vytvořenými vlasami a make-upem. A předváděly čtyři strany své osobnosti. Při vyřazování byla Jaslene kritizovaná za to, že na všech fotkách vypadá stejně. Vyřazená ale byla Sarah.


Brittany

Dionne

Jael

Jaslene

Natasha

Rene

Sara

whitney

5. episoda

4. srpna 2012 v 20:02 Amerika hledá topmodelku 8
Další focení dívky fotily z mužskými modely. Ale muži představovali ženy, a ženy muže. A na fotce znázorňovali páry. Brittany a Jaslene zapůsobily na porotu svými fotkami. Diana a Whitney zápasily se svou postavou a měly nejhorší fotky, takže se rozhodovalo mezi nimi. Nakonec byla vyřazena Diana.


Brittany

Diana

Dionne

Jael

Jaslene

Natasha

Renne

Sarah

Whitney

4. episoda

4. srpna 2012 v 19:56 Amerika hledá topmodelku 8
V tomhle díle se dívky setkali s tanečním instrutkorem Benem Ninjou, který je učil voguing (gymnastický tanec) a potom si je vyzkoušel v testu, kde se dívky měly vyhýbat lazerovým paprskům. Zvítězila Whitney, která za odměnu dostala náramek za 40 000 dolarů. Na fotkách dívky představovali oběti trestného činu a byly "mrtvé". Fotky se všem povedly ale nejhorší přece jen měla Filicia, která vypadla


Brittany-zásah-elektrickým-proudem
Diana-vykuchání

Dionne-zastřelena

Jael-uškrcení

Filicia-Seťata hlava

Jaslene-pád-ze-střechy

Natasha-utopení

Renne-Otrávnení

Sarah-Pád-ze-schodů

Whitney-probodnutí