Srpen 2011

CariDee English

22. srpna 2011 v 18:40 Amerika hledá topmodelku 7

Povolání: herečka, modelka
Věk: 26
Datum narození: 22.5. 1985
Místo narození: Fargo, Severní Dakota, USA
Znamení: Blíženci

Ten

22. srpna 2011 v 18:34 Amerika hledá topmodelku 7

A je tu finále. Zbyly jen tři dívky. Ale ve finále se na módní přehlídce mohou utkat jen dvě dívky. O tom, která vypadne rozhodne jako vždy reklama na covergirl. Dívky se při natáčení a focení setkaly z vítězkou minulé řady Danielle. Caridee a Eugina přinesly několik dobrých záběrů. Zatímco Melrose neodvedla moc dobrý výkon. Na konec se však do finále nedostala Eugina. PO té na dvě zbývajícií dívky čekala módní show, která podle mě byla nejlepší v celé show Amerika hledá topmodelku, dívky šly tajemnými chodbami, všude zněla strašidelná hudba a diváci měly v rukou svíčky. Nakonec dívky utíkaly a křičely, jakoby je někdo honil. Vítězkou se stala Caridee.


Caridee

Melrose

Eugena


http://www.youtube.com/watch?v=hPNwpFhes_g&feature=player_embedded

MÓDNÍ SHOW


Tyra z vítězkou.

Nine

22. srpna 2011 v 18:33 Amerika hledá topmodelku 7

Dívky navštívily taneční studio, kde se učily španělské tance. Amandě to moc nešlo. Večer šly na večeři s Jayem Alexandrem, který je členem poroty. Další focení probíhalo ve vodě. Dívky byly rozdělené do dvojic. Melrose zářila, zatímco Eugina přinesla mnoho prázdných záběrů. Caridee nemohla zůstat v ledové vodě, protože se strašně chvěla a nezvládala to. Amanda tedy musela zbytek snímků nafotit sama. Ale nakonec byla stejně vyřazena Amanda.


Caridee,Amanda

Melrose,Eugena

Eight

22. srpna 2011 v 18:32 Amerika hledá topmodelku 7

V tomhle díle měly dívky castingy. Měli za určitý čas zvládnout 4 a pak se vrátit. Obě dvojčata Mischelle a Amanda to nestihly a byly dikfalifikované. Nejlépe si vedla Melrose, která za odměnu spolu s Caridee dostala večeři přímo do jejich bytu. Focení fotil Nigel Barker. Probíhalo v aréně, dívky měly v ruce jen takovou tyčku a s tou pózovaly, šátek se tam po tom přidal. A býk byl daleko od nich. Vyřazena byla Mischelle.


Amanda

Caridee

Eugena

Melrose

Michelle

Seven

22. srpna 2011 v 18:31 Amerika hledá topmodelku 7
Dívky se setkaly se známým modelem a sportovcem, který je učil modeling v akci. Další den na dívky čekal úkol. Fotily fotky z řidičem formule, byly to fotky v akci, různě na něj skákaly a tak. Doutěž vyhrála Mischele. Vybrala si Amandu, CariDee a Melrose. Za odměnu měli 30 sekund na to aby si vzaly co nejvíc oblečení, ta která měla nejvíc kusů dostala pak oblečení od ostatních. Nejvíc kusů měla Melrose, takže všechno oblečení shrábla. Při focení tento týden dívky dělaly reklamu na make-up. Byly v takové místnosti kde foukal vítr a nadnášel je. Porota vyřadila Anchal, kvůli jejímu nedostatku sebevědomí.


Anchal

Amanda

Caridee

Eugena

Jaeda

Melrose

Michelle

Six

22. srpna 2011 v 18:30 Amerika hledá topmodelku 7
Na začátku k dívkám do domu přišla Tyra s foťákem, dívkám dala různé kontaktní čočky a fotila s nimi černobílé snímky. To nebylo však hlavní focení. Hlavní focení dívky fotily se známým modelem Fabiem. Nejhorší fotografie podle poroty měla Eugina, Jaeda, Michelle a Brooke. V ohrožení se nakonec octly Eugina s Brooke. Vyřazena byla Brooke, hlavně proto že chodí ještě na střední školu.


Anchal

Amanda

Brooke

Caridee

Eugena

Jaeda

Melrose

Michelle

Five

22. srpna 2011 v 18:29 Amerika hledá topmodelku 7

V tomhle díle dívky zpovídaly Janice Dickinson na červené koberci. Za nejlepší reportérku byla označena Melrose, která za odměnu dělala rozhovor se skutečnými hvězdami. Při dalším focení byly dívky oblečeny jako celebrity. Jednu fotku fotily jako muž a jednu jako žena a tvořily tak slavné páry.Při vyřazování dívky mají předvádět že komentuí módní přehlídku. Za svůj výkon je pochválena Brooke. AJ to však moc nešlo. Nakonec se rozhodovalo mezi Jaedou a AJ. Porota vyřadila AJ.


Aj-Marc Anthony a Jenifer Lopez
Anchal-Stedman Graham a Oprah Winfrey
Amanda-Ashton Kutcher a Demi Moore
Brooke- Kevin Federline a Britney Spears
Caridee-Brad Pitt a Angelina Jolie
Eugena-Jay Z a Beyonce Knowles
Jaeda-Bobby Brown a Whitney Houston
Melrose-Donald Trump a Melania Trump
Michelle- Elen DeGeneres a Portia de Rossi

Four

22. srpna 2011 v 18:27 Amerika hledá topmodelku 7
Focení tento týden bylo na téma "Cirkusové zrůdy". Nejlepší fotky podle poroty měly AJ a Caridee. Nejhorší měly Jaeda a Megg. Megg byla poslána domů, protože neumí předvést svou skvělou osobnost na fotkách.


Aj

Anchal

Brooke

Caridee

Eugena

Jaeda

Megg

Melrose

Michelle

Three

22. srpna 2011 v 18:25 Amerika hledá topmodelku 7
Jay Alexandr si pro dívky připravil malý úkol. Natáhl lano do vzduchu a dívky se po něm měly projít. Vítězem tohoto úkolu se stala AJ, která se spolu Caredee a Megg zůčastnila módní přehlídky kde vystupovaly i dívky z předešlích řad(Shannon 1,Mercedes 2,Brittany 4...) Později na dívky čeklo focení. Tentokrát měly chodit po molu, které se strašně kývalo a bylo na vodě. Monique se focení nezůčastnila protože byla v nemocnici. Byla dehydratovaná. Proto byla v tomhle díle vyřazena.


Aj

Amanda

Anchal

Brooke

Caridee

Eugena

Jaeda

Megg

Melrose

Michelle

Two

22. srpna 2011 v 18:24 Amerika hledá topmodelku 7
V dalším díle na dívky čekal makeover. Největší změny podle mě provedly Melrose, Jaede a Brooke. Jaedu stříhaly na krátko a ta utoho brečela. V soutěži tohoto týdne dívky byly ve vysokém domě z výtahem. Všechny dívky si musely vlézt do výtahu a jet postupně do tří pater. V jednom našli make-up v druhém oblečení a ve třetím boty. Dívky měly málo času než se výtah rozjel a jel do dalšího patra. Musely všechno nabrat a upravovat se až v něm. Hned první do výtahu nestačila nastoupit Melrose a hned v dalším patře vypadla Monique. Vítězkou této soutěže se stala Eugina.Její cena byla exkluzivním focení pro CoverGirl a mohla si vybrat ještě dvě kamarádky, které to sní mohou sdílet.Vybrala si Caredee a Jaedu. Při dalším focení měly dívky na hlavě extravagantní paruky. Porotě se líbila fotka Melrose,Michelle, Amandy, Anchal a CariDee. A za nejhorší dvě označila Jaedu a Megan. Nakonec vyřadili Megan.


Aj

Amanda

Anchal

Brooke

Caridee

Eugena

Jaeda

Megan

Megg

Melrose

Michelle

Monique